O nás

O nás

MO Group, s.r.o.

Spoločnosť MO Group, s. r. o. založená v roku 2007 je slovenská spoločnosť bez účasti zahraničného kapitálu. Pri jej vzniku stáli ľudia s dlhoročnými skúsenosťami v manažérskych pozíciách, sledujúci vývoj a trendy v službách už od roku 1990. Sme držiteľmi medzinárodných certifikátov kvality ISO 9001:2016, ISO 14001:2016 a ISO 45001:2019  pre priemyselnú bezpečnosť, čo nás zaväzuje záväzku k poskytovaniu služieb najvyššej kvality.

Prečo si vybrať nás?

Certifikovaná kvalita

Držiteľ medzinárodných certifikátov ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001, zaručujúce najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti.

Dlhoročné skúsenosti

Viac ako 15 rokov na trhu a ľudia s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti upratovacieho servisu, zaručujú odbornosť v nami poskytovaných službách

Široká ponuka služieb

Naša spoločnosť poskytuje služby od pravidelného upratovania až po špeciálne čistiace práce (napr. práce vo výškach alebo mimoriadne čistiace práce po haváriách).

Ekológia a udržateľnosť

Pre spoločnosť MO Group, s.r.o. sú ekológia a udržateľnosť veľmi dôležité a sú jednou z hlavných priorít v našom podnikaní. Sledujeme najnovšie ekologické trendy a technológie.

Aké všetky služby ponúkame?

Poskytujeme široké spektrum služieb od pravidelného upratovania až po špeciálne čistiace práce, vrátane tepovania kobercov a čistenia okien horolezeckou technikou.

Kontaktujte nás
už dnes